O NÁS

Sme tím skúsených strojárov s 15-20 ročnou praxou v oblasti strojárskej výroby a konštruovania. Hoci sme mladá spoločnosť, vďaka vysokej odbornosti a kvality práce máme skvelú reputáciu na území južného Slovenska i v zahraničí. Našou konkurenčnou výhodou je aj veľká flexibilita, vďaka svojej malej veľkosti sme totiž schopní promptne reagovať na dopyty a urgentné objednávky. Našou prvoradou snahou je dodávať výrobky najvyššej akosti v najkratšom možnom čase. Dôkazom toho je spokojnosť našich zákazníkov, ktorí sa vrátia s ďalšími objednávkami.


HISTÓRIA

Firmu KEAM s.r.o. založil Ing. Peter Havlík v roku 2012 po viacročnom podnikaní formou živnosti. Firma pôsobí v oblasti strojárskej výroby a návrhu prípravkov, nástrojov a jednoúčelových strojov. Súčasťou našej činnosti je aj predaj a distribúcia CAD/CAM softvérov.

Od roku 2012 sme postupne rozširovali svoj strojný park a v roku 2016 sme zvýšili výrobnú kapacitu dielne kúpou novej, vysoko spoľahlivej a výkonnej drôtovej rezačky FANUC Robocut α-C600iA. Ako ideálny doplnok k drôtovej rezačke sme na začiatku roku 2017 kúpili vysokorychlostnú dierovačku AgieCharmilles DRILL 20. V novembri 2017 nám bolo dodané nové 3-osé vertikálne CNC obrábacie centrum HAAS VF-1 s pridanou 4. osou a začiatkom roka 2018 nový, 3D merací stroj zn. MITUTOYO - Crysta Plus M574. Od septembra 2018 Vám zabezpečujeme elektroerozívne rezanie na ďalšej novej, vysokovýkonnej drôtovej rezačke AgieCharmilles CUT E 600. Začiatkom roka 2019 nám bol dodaný vysokovýkonný CNC sústruh HAAS ST-25, zároveň brúsenie väčších dielcov už zabezpečujeme na rovinnej CNC brúske BLOHM Planomat 412.

Investovanie do najmodernejších technológií je spôsob, ako možno zostať na trhu konkurencieschopní a vyhovieť všetkým požiadavkam zákazníkov.

Ďalšie stroje vo výrobe

Od roku 2012 - Since 2012

ÔSMY ROK VÁM DODÁVAME KVALITNÉ VÝROBKY

Pred ôsmimi rokmi sme vyrazili na neznámu cestu, začali podnikať vlastnou výrobou od nuly... a dnes - po ôsmych rokoch - smelo tvrdíme, že sme schopní vyhovieť aj veľmi náročným požiadavkám. Znie to tak, že tá cesta bola celkom jednoduchá, že? Skutočnosť však bola iná. Cesta bola niekedy tŕnistá a hrboľatá, a nebudeme si klamať: miestami ešte stále je a asi aj bude. Nevadí. Akceptujeme veci tak, ako sú a tešíme sa na budúcnosť.

Týmto by sme sa chceli poďakovať našim zákazníkom, partnerom a dodávateľom, že boli súčasťou našej cesty. Bez vás by to celé neišlo a nemalo zmysel.

Ďakujeme!

REFERENCIE

Zákazníci, ktorí s nami pravidelne spolupracujú