Hľadáme nového zamestnanca

PONUKA PRÁCE

Vďaka, že ste sa preklikali až sem, možno do nášho tímu chýbate práve Vy. Sme KEAM a snažíme sa o to, aby sme boli tá najlepšia nástrojáreň v širokom okolí. Idete do toho s nami?

Koho hľadáme?

Skúseného a kreatívneho operátora-programátora elektroerozívnych strojov (rezačka a hĺbička), pre ktorého je precízna práca a strojárske myslenie samozrejmé.

Miesto práce:

Nové Zámky

Pracovný pomer:

plný úväzok

Termín nástupu:

ihneď

Plat (brutto):

7€ / hod. (prvé 3 mesiace)

7.50€ / hod. (po prvých troch mesiacoch)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore: strojárstvo

Počet rokov praxe: minimálne 3 roky

Náplň práce:

- bezproblémová a zodpovedná obsluha elektroerozívnych strojov

- zhotovenie dielcov zákazkovej výroby (nie sériovej výroby)

- obrábanie hlavne nástrojových ocelí po kalení

- obrábanie iných elektricky vodivých materiálov

Osobnostné predpoklady:

- vedomosti, skúsenosti a zručnosti v oblasti strojárstva a elektroiskrového obrábania

- strojárske myslenie a ochota vyrábať vždy iné dielce

- tímovosť

- bydlisko 15-20 km od Nových Zámkov

Ak máte záujem, pošlite nám Váš životopis